•  ECA NA LIŚCIE AUTORYZOWANYCH DORADCÓW. 5 grudnia 2007 r. Europejskie Centrum Audyt zyskało status Autoryzowanego Doradcy w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect. Do zadań ECA będzie należeć między innymi przygotowanie emitentów do debiutu na parkiecie NewConnect oraz doradzanie spółkom w okresie pierwszych notowań.
 •  RÖDL & PARTNER PRZYJAZNY MATKOM. W grudniu jedna ze spółek grupy Rödl & Partner (Roedl Outsourcing) zajmująca się outsourcingiem usług finansowych i zatrudniająca ponad 200 pracowników (na łącznie 350 w całej grupie) została nagrodzona tytułem firmy nieprzeciętnie przyjaznej matkom.
 •  NOWY DORADCA W KPT DORADCY. Barbara Jabłokow dołączyła do grona doradców podatkowych w firmie KPT Doradcy podatkowi. Specjalizuje się ona w podatku dochodowym od osób prawnych, jest absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku.
 •  BAKER & McKENZIE NAGRODZONE. Dział podatkowy kancelarii Baker & McKenzie, który prowadzi doradca podatkowy Sławomir Boruc, został sklasyfikowany na pierwszym miejscu rankingu Tax Directors Handbook. Z kolei w rankingu Practical Law Company - PLC Which lawyer? oraz w rankingu Legal 500 kancelaria została uznana za najlepszą praktykę podatkową w Polsce.
 •  INNOWACYJNE AUXILIUM. Kancelaria Auxilium zajęła 105 miejsce w corocznym Rankingu 500 najbardziej innowacyjnych firm Gazety Prawnej. W badaniu wzięło udział 3 tys. firm. W porównaniu z rankingiem z 2006 r., w którym kancelaria Auxilium zajęła 185 miejsce, oznacza to awans spółki o 80 pozycji. Auxilium jest jedyną firmą reprezentującą branżę outsourcingu usług finansowych ujętą w rankingu.
 •  GRNB-PARTNER WYRÓŻNIONE. Krajowa Izba Gospodarcza przyznała spółce GRNB-Partner tytuł Przedsiębiorstwa Fair Play. W tym roku odbyła się jubileuszowa dziesiąta edycja konkursu. Dokonany przez organizatora audyt spółki wykazał, że realizuje ona w sposób praktyczny zasady społecznej odpowiedzialności biznesu i w żadnym z jej elementów nie ustępuje konkurencji. Spółka jest jednym z dwu podmiotów doradztwa podatkowego w Polsce, które zostały wyróżnione tym tytułem - obok Kancelarii Doradztwa Podatkowego Biura Rachunkowego Barbary Chachiel z Olsztyna.
 •  ZMIANA NAZWY KANCELARII SPCG. Ze względu na fakt, że prof. Zbigniew Ćwiąkalski w związku z objęciem teki ministra sprawiedliwości ustąpił ze spółki T. Studnicki, K. Płeszka, Z.Ćwiąkalski, J. Górski (SPCG), zmieniła ona nazwę na T. Studnicki, K. Płeszka, J. Górski.
 •  ISKIERKA DLA GRNB-PARTNER. Fundacja Iskierka na rzecz dzieci z chorobą nowotworową uhonorowało GRNB-PARTNER statuetką i dyplomem Iskierki za nieustanne wsparcie, motywujące zaufanie i nieocenioną pomoc w realizacji działań na rzecz dzieci. Fundacja jest organizacją pożytku publicznego (KRS 248546, www.fundacjaiskierka.pl), co znaczy, że oprócz standardowego odpisu podatkowego podatnicy mogą przekazać jej 1 proc. swojego podatku dochodowego. Klienci GRNB-PARTNER za wsparcie finansowe fundacji otrzymają dodatkowe bonusy w relacjach ze spółką.
 •  NOWI DORADCY W OŻÓG I WSPÓLNICY. W grudniu 2007 r. do zespołu Ożóg i Wspólnicy dołączyło dwóch nowych doradców podatkowych. Dominika Dragan-Berestecka jest doradcą podatkowym specjalizującym się w podatku dochodowym od osób fizycznych. Powiększyła ona zespół podatków dochodowych w zakresie bieżącej obsługi podatkowej oraz dokonywania przeglądów podatkowych. Piotr Chmieliński jest doradcą podatkowym specjalizującym się w podatku dochodowym od osób prawnych, podatku VAT oraz w prowadzeniu postępowań podatkowych. Trafił do zespołu prawa energetycznego oraz gier losowych i zakładów wzajemnych.
 •  NOWY PARTNER W MAGNUSSON. Mecenas Agnieszka Pytlas-Skwierczyńska, która w Kancelarii Magnusson odpowiada m.in. za praktykę podatkową, od 1 stycznia 2008 r. jest również partnerem kancelarii. Specjalizuje się ona również w dziedzinie międzynarodowych stosunków pracy, zagadnieniach korporacyjnych oraz fuzjach i przejęciach. Jej ostatnie projekty obejmują m.in. opracowanie struktur podatkowych dla międzynarodowych agencji pracy w związku z zatrudnianiem Polaków w wielu państwach tzw. starej UE, a także przygotowanie programu dodatkowych świadczeń pracowniczych (opcje na akcje) dla polskiego oddziału firmy notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych (LSE). Agnieszka Pytlas-Skwierczyńska jest związana z Kancelarią Magnusson od roku 2002.
 •  AUXILIUM PODPISAŁO 100 UMÓW. Spółka w okresie od 1 października do 17 grudnia 2007 r. podpisała w sumie 107 nowych umów w tym dwie umowy na prowadzenie księgowości, 104 umowy na badanie sprawozdań finansowych.
 •  NOWA SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO.

Powstała nowa spółka doradztwa podatkowego Krzysztof Modzelewski i Wspólnicy. Jeszcze w styczniu zostanie ona wpisana na listę podmiotów uprawnionych do wykonywania czynności doradztwa podatkowego prowadzonego przez ministra finansów. Partnerami w spółce będą Krzysztof Modzelewski, Mateusz Kaczmarek oraz Renata Iwińska.