Centra usług księgowych zatrudnią więcej osób

autor: Agnieszka Pokojska04.01.2011, 03:00

W 2011 roku firmy outsourcingowe świadczące usługi księgowe zatrudnią wykwalifikowanych specjalistów ze znajomością języka holenderskiego, szwedzkiego, rumuńskiego, węgierskiego.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Polecane

Reklama

Komentarze (8)

  • Manykanth from Bangalore(2011-01-05 01:03) Zgłoś naruszenie 00

    To korporacje decyduja jak zaawansowane rzeczy beda Polacy tutaj robic... Nawet jest mozliwosci robienia bardziej zlozonych rzeczy w przyszlosc pod jednym warunkiem, ze bedzie to robione za 2000 na lape i ani grosza wiecej

    Odpowiedz
  • ab(2011-01-04 15:44) Zgłoś naruszenie 00

    Jan, a jaka centrala korporacji miedzynarodowej znajduje się w naszej stolicy?

    Odpowiedz
  • AWE(2011-01-04 15:12) Zgłoś naruszenie 00

    Ile tam zarabia ksiegowa?

    Odpowiedz
  • Zet(2011-01-04 13:59) Zgłoś naruszenie 00

    Ciekawe ilu wykwalifikowanych księgowych ze znajomością rumunskiego i szwedzkiego znajdzie tam pracę. Ciekawe, które uczelnie wypuszczają absolwentow z takimi kwalifikacjami

    Odpowiedz
  • jagoda(2011-01-04 13:00) Zgłoś naruszenie 00

    Ubi ordo deficit nulla virtus suficit - to tyle jeśli chodzi o księgowość.
    A centra księgowe potrzebują tylko i wyłącznie taniej siły roboczej do mrówczej, żeby nie powiedzieć morderczej pracy.

    Odpowiedz
  • jan(2011-01-04 10:41) Zgłoś naruszenie 00

    centra finansowe to takie supermarkety dla wykształconych powstające najczęściej na prowincji, prawdziwa praca jest w centralach korporacji znajdujących się najczęściej w stolicy

    Odpowiedz
  • poziomka(2011-01-04 09:34) Zgłoś naruszenie 00

    należy zatem sukcesywnie zmniejszać liczbę ignorantów tudzież nieuków poprzez uczenie zasad gramatyki i pisowni. szczególnie w zakresie "procedór"

    Odpowiedz
  • jerzy7731(2011-01-04 08:35) Zgłoś naruszenie 00

    Księgowy to jedynie osoba zajmująca się stosowną ewidencją finansową, a nie wytwarzaniem dóbr. Zatem należy dązyć do tego, aby zmniejszać sukcesywnie liczbę pracowników tego rodzaju poprzerz stosowne upraszczanie procedór i prawa, komputeryzację ( automatyzacja ).
    Obecnie obserwuje się tendencję raczej odwrotną!!!

    Odpowiedz