PSL nie zgadza się na obciążenia podatkowe rolników

04.02.2010, 16:08; Aktualizacja: 04.02.2010, 16:19

Minister rolnictwa Marek Sawicki powiedział dziś, że próba zmniejszenia deficytu budżetowego przez opodatkowanie rolników w ramach Programu Konwergencji jest nie do zaakceptowania przez PSL. Uznał on aktualizację programu w tym zakresie za nierealną.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (12)

  • wl 58(2010-02-04 23:24) Zgłoś naruszenie 00

    Czy'' rolnicy'', ktorzy otrzymują dopłaty po 1 mln.zł .za ekologiczną uprawę orzecha włoskiego zdaniem pana Sawickiego także mają płacić 260zł/kwartał bo cóż to za dochód / `dopłata 1500 zł do hektara/ a, rzemielśnik np. szewc 900 zł/m-c ,czy to ma być ta równość.

    Odpowiedz
  • szewc(2010-02-04 20:57) Zgłoś naruszenie 00

    Jak rolnik nie ma dochodu i taki biedny niech go Urząd Skarbowy rozliczy: skąd wziął pieniądze na budowę domu, auto, maszyny rolnicze np traktor.

    Za co to kupują. Robotnik bogaty pracuje całe życie i domu sobie nie może wybudować. Chłop biedny, pracuje i ma same koszty i dom wybudował.

    CUDA!!!

    Odpowiedz
  • tik(2010-02-04 20:27) Zgłoś naruszenie 00

    Składkami od dochodu. Jak dochód jest stratą, to państwo dopłaca.

    Odpowiedz
  • Anita(2010-02-04 19:38) Zgłoś naruszenie 00

    Absolutnie zrównać wszystkich Polaków.
    Rolnicy nie mogą być wyjątkiem i korzystać z posłów PSL-u, którzy ciągle są zapchaj dziurą w każdym rządzie. Należy zmienić przepisy i rolników obciążyć takimi samymi składkami.

    Odpowiedz
  • rydzykant(2010-02-04 18:49) Zgłoś naruszenie 00

    Są dwie "święte krowy"-Rolnicy i Krk.

    Odpowiedz
  • Madra decyzja Ministra(2010-02-04 18:42) Zgłoś naruszenie 00

    Tak trzymac P S L,popieram w 100%

    Odpowiedz
  • cd 5. Pan Minister ma absolutna racje(2010-02-04 18:18) Zgłoś naruszenie 00

    Przepraszam za literowki w wypowiedzi pod nr.5

    Odpowiedz
  • Pan Ministe ma absolutnan racje(2010-02-04 18:01) Zgłoś naruszenie 00

    Pan Minister ma absolutna racje stwierdzajac, ze "Aby uzdrowic finanse panstwa trzeba przeprowadzic dwie nowe reformy: reforme ubezpieczen zdrowotnych i ubezpieczen emerytalno-rentowych".
    Uwazam rowniez, ze obydwa systemy ubezpieczeniowe powinny byc odpowiednio z soba skorelowane i obydwa powinny charakteryzowac sie wysokim wskaznikiem solidaryzmu spolecznego.

    Odpowiedz
  • Własciwe wydatkowanie pieniędzy podatników(2010-02-04 17:53) Zgłoś naruszenie 00

    No i słusznie tyle jest zbędnych wydatków z budzetu: wojska na misjach 20mld,biskupi 6mld jest czym dysponować

    Odpowiedz
  • szwejk(2010-02-04 17:53) Zgłoś naruszenie 00

    PSL działa jeszcze pod hasłem "Żywią i Bronią" Ale teraz jest odwrotnie, rolników żywi UE a broni PSL, kosztem społeczeństwa. Panie Pawlak serdeczne pozdrowienia od Twoich serdecznych sług czyli Ochotniczych Straży Pożarnych. Żałujemy że nie ma już dla Pana wyższego stopnia generalskiego

    Odpowiedz
  • rys(2010-02-04 17:48) Zgłoś naruszenie 00

    o jakich ubezpieczeniach zdrowotnych on mowi leczac sie za pieniadze robotnika

    Odpowiedz
  • aaa(2010-02-04 16:57) Zgłoś naruszenie 00

    Chłopie jeden! To już rolnicy nic od siebie? Wszystko na tych co ubezpieczeni w ZUS???!!!

    Odpowiedz