W Polsce nie wszyscy muszą płacić podatki

05.09.2009, 03:00

Nie wszyscy Polacy muszą płacić PIT od uzyskiwanych dochodów. Z podatku są zwolnieni, np. dyplomaci, czy żołnierze na misjach zagranicznych.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Własne
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (11)

  • emeryt(2013-02-22 12:36) Zgłoś naruszenie 51

    Czyli podatki są tylko dla nas biedaków. Te ch..e posłowie i senatorowie nie płacą. No i cała rzesza darmozjadów. Za to renciści i emeryci płacą na równo z bogatymi.

    Odpowiedz
  • Andrzej(2009-09-05 15:08) Zgłoś naruszenie 21

    Jak można wymagać patriotyzmu obywateli wobec takiego państwa.

    Odpowiedz
  • Naprawić dach w sejmie!!!(2009-09-05 11:50) Zgłoś naruszenie 20

    CHORE PRZEPISY MOGĄ UCHWALAĆ TYLKO Z A L A N I P O S Ł O W I E .

    Odpowiedz
  • Do 6.(2009-09-05 23:16) Zgłoś naruszenie 20

    TE GŁOSOWANIA TO LIPA - TO P R O P A G A N D A;
    - wybierają szefowie partii - my tylko robimy frekwencję;
    - człowiek głosuje w ciemno /liczy na uczciwość szefa partii/ - na listach są tylko lizuski partyjne - A GDZIE DOBRO KRAJU ?

    Odpowiedz
  • zapytanie(2009-09-05 19:56) Zgłoś naruszenie 21

    a z jakiej to racji dyplomata jest zwolniony w placenia PiT? czy on ma malo kasy na podatek? Czy moze jest swieta krowa?

    Odpowiedz
  • lech(2009-09-06 11:11) Zgłoś naruszenie 21

    pozbawić posłów i senatorów prawa głosu głosowanie nad każdą ustawą przez internet likwidacja imunitetu wybory powszechne sędziów na kadencje powszechny dostęp do pieniądza dzisiaj mają bogaci którzy mają dochody stawiam teze że gospodarka rynkowa to równy i powszechny dostęp do pieniądza mamy socjalizm jeśli chodzi o dostęp do pieniądza taki układ trzeba rozwalić chodzby nawet siła

    Odpowiedz
  • klawisz(2009-09-05 21:29) Zgłoś naruszenie 11

    biednym zawsze wiatr wieje w oczy, bogatemu to nawet byk się ocieli i tak wygląda sprawiedliwośc w państwie prawa.taka sytuacja nie zwalnia nikogo z patriotyzmu, lecz wymaga walki z takimi patologiami. narzędzia walki mamy w we własnych rękach, są nimi karty do głosowania.wszystko zależy od mądrości wyborców!głosujmy z godnie z naszym rozumem, nie dajmy się zwieśc obietnicom przedwyborczym!

    Odpowiedz
  • M(2009-09-05 11:03) Zgłoś naruszenie 00

    A mówi się ,że tylko rolnicy nie płacą podatku dochodowego.

    Odpowiedz
  • Michał(2009-09-06 21:45) Zgłoś naruszenie 00

    Kiepski artykuł!

    Odpowiedz
  • k2(2009-09-07 00:02) Zgłoś naruszenie 00

    idiotyczny artykuł wybiórczo pokazane zwolnienia bez ładu i składu i myśli przewodniej. dno

    Odpowiedz
  • xxx(2009-09-05 11:24) Zgłoś naruszenie 01

    3y jest duze prawdopodobienstwo ze placenie podatu dochodowego jest nielegalne tak jak to ma miejsce w USA ???...

    Odpowiedz