Zwrócone pracownikowi wydatki na zakup żywności podlegają PIT

01.08.2008, 03:00

Zwrot kosztów ponoszonych przez pracowników na zakup artykułów spożywczych wykorzystanych do przygotowania posiłków profilaktycznych nie podlega zwolnieniu od podatku dochodowego od osób fizycznych.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:GP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (2)

  • Ola(2008-08-01 23:01) Zgłoś naruszenie 00

    a w całej Jastrzębskiej Spółce Węglowej są punkty poza zakładami gdzie realizuje się talony za prace w warunkach szczególnych i co -- nie tyko górnicy dołowi je otrzymują ale pracownicy powierzchni a nawet biur i kto odprowadza podatek od tych talonów? Znów równi i równiejsi.

    Odpowiedz
  • No i oto nasza Gazeta Pra...(2008-08-01 22:57) Zgłoś naruszenie 00

    jeszcze dziś rano pisali że Sędziowie będą mieli niskie preferencyjne kredyty i nikt się nie zastanawiał czy od tego zapłacą podatek dochodowy a tu proszę :Zwrot kosztów ponoszonych przez pracowników na zakup artykułów spożywczych wykorzystanych do przygotowania posiłków profilaktycznych nie podlega zwolnieniu od podatku dochodowego od osób fizycznych.--proszę ,proszę --mamy równych i równiejszych .

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane