Sejm odrzucił wniosek o wotum nieufności wobec Jacka Rostowskiego

13.06.2008, 16:05; Aktualizacja: 14.06.2008, 14:48

Sejm odrzucił w piątkowym głosowaniu wniosek o wyrażenie wotum nieufności wobec ministra finansów Jacka Rostowskiego. Za wnioskiem autorstwa posłów Prawa i Sprawiedliwości (PiS) opowiedziało się 150 posłów, 235 było przeciw, a nikt nie wstrzymał się od głosu.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:ISB

Polecane

Reklama

Komentarze (10)

  • ANTYKOMUNISTA(2008-08-25 19:21) Zgłoś naruszenie 00

    KOMUNISTÓW ? CHYBA TAK

    Odpowiedz
  • SZKODA GADAĆ(2008-08-25 19:20) Zgłoś naruszenie 00

    )J TO PRAWDA GAZETA JEST STRONNICZA A JAK MÓWIĘ TO DZIENNIKARCE TO SIĘ OBRAZA A PRZECIEŻ KAZDY MA SWOJEGO PANA

    Odpowiedz
  • dbanie o wizerunek PR rzadu, czyli tendencyjnosc(2008-06-15 11:03) Zgłoś naruszenie 00

    GP tez jest tendencyjna dbajaca o populanosc rzadu, pozostaly tylko wybiorcze kometarze, nie szkodzace wizerunkowi pijarowskiemu macdonaldow. To ma byc obietywizm "europejski" wedlug wtycznych unijnych..

    Odpowiedz
  • Minister Finansów dba o BUDŻET(2008-06-14 23:21) Zgłoś naruszenie 00

    Nie zmaleją wysokie dotacje do KRUS

    Rząd wycofuje się z planów reformy systemu ubezpieczeń społecznych rolników. Wyższe składki zapłaci zaledwie 1 proc. rolników, posiadających więcej niż 50 hektarów. Budżet wciąż będzie musiał dopłacać do KRUS kilkanaście miliardów złotych rocznie.

    Odpowiedz
  • do ZXZX Możliwe ,że masz rację ,nie zmienia(2008-06-14 21:39) Zgłoś naruszenie 00

    to jednak faktu ,ze Powiedział w SEJMIE ,że nie obniży akcyzy aby producenci nie zarabiali więcej ,czyli powiedział Narodowi -szczególnie biednym warstwom --dojeżdżajcie do pracy piechotą jak Was nie stać!!!!!!!!!Gdyby Donald coś takiego powiedział w Stanach gdzie po opodatkowaniu paliwo kosztuje 1,6zł ,ze producenci mają nie zarabiać a ludzie do pracy mają jeździć na auto-nogach to by go do Buszu wywieźli i wyrzucili z samolotu.To się w PALE nie mieści.

    Odpowiedz
  • zxzx(2008-06-14 16:59) Zgłoś naruszenie 00

    "Gdy baryłka kosztowała 100$ a narzuty budżetowe to 60% to kwota narzutów wynosiła 60 dolarów. Gdy baryłka kosztuje 140$ a narzuty budżetowe też 60% to kwota narzutów wynosi 84 dolary czyli ponad pierwotną kwotę zarabiacie 84 -60 = 24$".
    Ale akcyza nie jest procentowa, tylko kwotowa.
    Jednak rozumiem Twoje oburzenie.
    Zero reform.

    Odpowiedz
  • KUba(2008-06-14 15:39) Zgłoś naruszenie 00

    A Minister milczy i nie odpowiada na komentarze -pewnie pojechał do PERU

    Odpowiedz
  • Ministrze Finansów skoro jak stwierdziłeś w SEJMIE(2008-06-13 22:41) Zgłoś naruszenie 00

    dbasz o budżet to dlaczego nie weźmiesz się za KRUS i gołych Pawlaków oraz Bogatych Sawickich?W SEJMIE powiedziałeś : budżet to własność Polaków i nikomu nie wolno ich trwonić w imię własnych korzyści politycznych .--to kiedy weźmiesz się za tych pasożytów polityczno -krusowskich którzy elektorat robią sobie na KRUSIE. Dlaczego pozwalasz im trwonić bezzasadnie budżet na KRUS ,dlaczego oddalacie reformę KRUSU- jak nie w imię KOALICJI

    Odpowiedz
  • Donaldzie KŁAMIESZ chociaż równocześnie jesteś słowny(2008-06-13 22:39) Zgłoś naruszenie 00

    obiecywałeś za JARKA paliwo po 5 zł i wygląda na to ,ze słowa dotrzymasz!
    A teraz troszkę dydaktyki ! Gdy baryłka kosztowała 100$ a narzuty budżetowe to 60% to kwota narzutów wynosiła 60 dolarów. Gdy baryłka kosztuje 140$ a narzuty budżetowe też 60% to kwota narzutów wynosi 84 dolary czyli ponad pierwotną kwotę zarabiacie 84 -60 = 24$. i o tyle gdybyś chciał mógłbyś obniżyć cenę baryłki ,a więc to nie tylko producenci ale także WY nas oszwabiacie.
    Powiedziałeś w SEJMIE ,że nie obniżysz akcyzy aby producenci nie zarabiali więcej ,czyli powiedziałeś Narodowi szczególnie biednym warstwom -dojeżdżajcie do pracy piechota jak Was nie stać. Ale Wy liberałowie prędzej sobie Kominy uchylicie niż tym słabym pomożecie. Stwierdziłeś ,że paliwo niewiele podrożało ,rzuciłeś nawet kilka cyfr -to dlaczego podrożały tak bardzo inne produkty -pod pozorem ,że jest to skutek zwyżki ceny ropy?-KŁAMIESZ Donie.

    Odpowiedz
  • Ozon(2008-06-13 18:17) Zgłoś naruszenie 00

    No i bardzo dobrze. PIS - ma amnezje i nie pamieta co robił w poprzedniej kadencji Sejmu.

    Odpowiedz