MF: podwyżka akcyzy na LPG i zmiany w opodatkowaniu energii

14.04.2008, 15:37; Aktualizacja: 14.04.2008, 15:56

Podwyżka akcyzy na gaz płynny do napędu silników (LPG) oraz zmiana sposobu opodatkowania energii elektrycznej - to jedne z najważniejszych założeń projektu nowej ustawy akcyzowej, przygotowanego przez Ministerstwo Finansów.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (10)

  • marian(2008-09-09 21:25) Zgłoś naruszenie 00

    do brze ze moj komentarz zasłonili

    Odpowiedz
  • tom(2008-10-21 16:12) Zgłoś naruszenie 00

    i jeszcze takie ogromne poparcie posiada PO i Tusk-tylko w głowę sobie strzelić. 15 lat wstecz wciągu paru miesięcy. Zawsze bardzo byłem zżyty z moim krajem i pewnie trzeba będzie się z nim pożegnać, fakt mam prace ale ledwo co mi wystarcza na podstawowe opłaty. Przyznaje się, głosowałem na PIS i wiem że nie są to ludzie kryształowi i że popełniają błędy, ale robili coś dobrego dla ludzi i kraju a teraz co się dzieje każdy widzi. I ktoś kto ma trochę więcej oleju w głowie wie że Polska nie będzie Irlandią nawet za 30 lat choć by miała nawet najmądrzejszych polityków na świecie

    Odpowiedz
  • tj(2008-08-20 14:12) Zgłoś naruszenie 00

    co mądrzejsi ostrzegali, że tak będzie, ale woleliście słuchać telewizji i Gazety Wybiórczej - teraz tylko płakać...

    Odpowiedz
  • wyzyskiwany(2008-09-11 13:41) Zgłoś naruszenie 00

    złodzieje--najdroższy LPG w Europie nie licząc Dani
    najniższe zarobki--tu już nas nic nie wyprzedza

    Odpowiedz
  • marian(2008-09-09 21:24) Zgłoś naruszenie 00

    tak tak

    Odpowiedz
  • OBYWATEL(2008-04-15 20:04) Zgłoś naruszenie 00

    ZłODZIEJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!

    Odpowiedz
  • Do K(2008-04-14 23:30) Zgłoś naruszenie 00

    Nie wiesz ze konserwatyści jeśli chodzi o gospodarkę praktycznie zawsze są liberałami ??? Jeśli nie wierzysz to przyjrzyj sie działalności KONSERWATYWNEJ Margaret Thatcher . Tak, tak to ta sama konserwatywna pani dzięki której obecnie w UK jest tak rozhulana gospodarka. Tusk + PO = powrót do praktyk postkomunistycznych !!!

    Odpowiedz
  • K(2008-04-14 23:19) Zgłoś naruszenie 00

    Słabo Ci to liczenie wychodzi wyborco pisu, natomiast faktycznie PO strzela sobie w stopę tą podwyżką. To jest podwyżka wynikająca ze wzrostu cen surowców tylko zwiększenie obciążenia fiskalnego obywateli. Jak tak dalej pójdzie to po 4 latach rządów PO partia PiS się wybieli i stanie się partią liberałów.

    Odpowiedz
  • Ja umię liczyć(2008-04-14 20:38) Zgłoś naruszenie 00

    Rządziło PiS były obniżki ... internetu , telefonii komórkowej , składek na ZUS , podatków ( zlikwidowany podatek od spadków , obniżenie podatku dochodowego, większa ulga na dzieci ) . PiS zrobiło pierwszy krok w kierunku likwidacji akcyz - likwidacja akcyzy na kosmetyki. PiS nie zadłużało państwa - utrzymana kotwica budżetowa. PiS jednocześnie zwiększało nakłady na służbę zdrowia , policje , sadownictwo a to dzięki temu ze skutecznie tępiło korupcje - od razu więcej kasy było w budżecie.
    Teraz rządy Tuska: Podwyżki dosłownie wszystkiego ... ( gaz, prąd, paliwa, wywóz śmieci, zwiększona prawie o 100% !!! akcyza na LPG, zwiększona akcyza na olej opalowy, budowa koszmarnie drogich autostrad - takie są plany ) Tusk chce bardziej zadłużyć państwo ( chce zrezygnować z kotwicy budżetowej ). Tusk sztucznie zawyża kurs złotego zarzynając eksport i emigrantów którzy na niego glosowali. Wypuszcza z wiezień bandytów, udaje walkę z korupcja-straszy Piterą.
    Trzeba być ślepym aby tego nie widzieć

    Odpowiedz
  • marcinc(2009-06-30 11:02) Zgłoś naruszenie 00

    Jak ty umiesz liczyć, jak nawet nie umiesz tego napisać!? :D

    Odpowiedz