statystyki

Najlepsi księgowi w Wielkopolsce i Zachodniopomorskiem

autor: AP29.11.2017, 07:45; Aktualizacja: 29.11.2017, 08:30
finanse, księgowość

Najlepsi księgowi w Wielkopolsce i Zachodniopomorskiemźródło: ShutterStock

Wybraliśmy najlepszych księgowych 2017 r. z województw wielkopolskiego i zachodniopomorskiego. Zwycięzcy III etapu konkursu Księgowy Roku 2017 zmierzą się 12 grudnia br. w Warszawie z laureatami z pozostałych regionów. Będzie to finał naszego konkursu. Jego organizatorami są Dziennik Gazeta Prawna, Sage sp. z o.o. oraz Tax Care S.A.

Trzeci etap, który tym razem odbył się w Poznaniu (wcześniej, w październiku br. miał miejsce w Gdyni i we Wrocławiu, a w listopadzie br. w Krakowie), polegał na udzieleniu prawidłowych odpowiedzi na 15 pytań z zakresu rachunkowości.

Po teście wszyscy uczestnicy konferencji (nie tylko biorący udział w konkursie) mogli zapoznać się z najnowszymi zmianami w zakresie podatków oraz technologicznymi ułatwieniami dla biur rachunkowych.

Bogdan Zatorski, ekspert konsultingu biznesowego w Sage, podkreślił, że w Ministerstwie Finansów, w ramach konsultacji, kończą się prace nad dokumentem dotyczącym listy czynności należytej staranności. Przypomniał, że dotychczas resort finansów w różnych dokumentach formułował swoje zalecenia dotyczące należytej staranności. Przykładowo, zapraszając do udziału w konsultacjach (każdy mógł przesłać swoje uwagi do 28 sierpnia br.), resort wskazał trzy grupy czynności, które miałyby świadczyć o należytej staranności.


Pozostało 93% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Pojedyncze wydanie cyfrowe

Dziennika Gazety Prawnej
4,92 zł
Płać:
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane