statystyki

Najlepsi księgowi w Wielkopolsce i Zachodniopomorskiem

autor: AP29.11.2017, 07:45; Aktualizacja: 29.11.2017, 08:30
finanse, księgowość

Najlepsi księgowi w Wielkopolsce i Zachodniopomorskiemźródło: ShutterStock

Wybraliśmy najlepszych księgowych 2017 r. z województw wielkopolskiego i zachodniopomorskiego. Zwycięzcy III etapu konkursu Księgowy Roku 2017 zmierzą się 12 grudnia br. w Warszawie z laureatami z pozostałych regionów. Będzie to finał naszego konkursu. Jego organizatorami są Dziennik Gazeta Prawna, Sage sp. z o.o. oraz Tax Care S.A.

Trzeci etap, który tym razem odbył się w Poznaniu (wcześniej, w październiku br. miał miejsce w Gdyni i we Wrocławiu, a w listopadzie br. w Krakowie), polegał na udzieleniu prawidłowych odpowiedzi na 15 pytań z zakresu rachunkowości.

Po teście wszyscy uczestnicy konferencji (nie tylko biorący udział w konkursie) mogli zapoznać się z najnowszymi zmianami w zakresie podatków oraz technologicznymi ułatwieniami dla biur rachunkowych.

Bogdan Zatorski, ekspert konsultingu biznesowego w Sage, podkreślił, że w Ministerstwie Finansów, w ramach konsultacji, kończą się prace nad dokumentem dotyczącym listy czynności należytej staranności. Przypomniał, że dotychczas resort finansów w różnych dokumentach formułował swoje zalecenia dotyczące należytej staranności. Przykładowo, zapraszając do udziału w konsultacjach (każdy mógł przesłać swoje uwagi do 28 sierpnia br.), resort wskazał trzy grupy czynności, które miałyby świadczyć o należytej staranności.


Pozostało jeszcze 93% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane