"Trzeba kupować nowoczesne kasy"

autor: Ewa Matyszewska16.08.2010, 03:00

Trzy pytania do DORIANA LISZCZA, eksperta firmy GMTR zajmującej się produkcją kas i drukarek fiskalnych - Warto kupować urządzenia spełniające nowe warunki techniczne, jakim muszą odpowiadać urządzenia rejestrujące. Są one szybsze, lepsze od tych, które od lat funkcjonują na polskim rynku. Nowoczesna kasa powinna np. zapisywać kopie paragonów w postaci elektronicznej.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (2)

  • Marek(2010-08-16 15:04) Zgłoś naruszenie 00

    Aktualizacja magazynu u lekarza i adwokata. Czy ten Pan jest po sniadaniu?

    Odpowiedz
  • viatrak(2010-08-25 08:17) Zgłoś naruszenie 00

    Ten pan bredzi. Kto przy zdrowych zmysłach wymieni kasę tylko po to by lepiej mogło pracować biuro rachunkowe? Z drugiej strony, z dostępnych na rynku modeli kas z zapisem elektronicznym, tylko dwie zasługuja na uwagę ale ich cena oscyluje w pobliżu 2000 netto. I jeszcze kwestia tego, dla kogo taka kasa jest zbawieniem, ja myślę, że dla fiskusa bo w mgnienia oku można przeanalizować historie sprzedaży i porównać ją z zakupami. Te kasy ułatwią eliminację podkładek towarów. Szeroko reklamowaną oszczędność na kopiach rolek można pominąć jako margines oszczędności stawiałbym tutaj raczej na uproszczenie obsługi przy wymianie papieru a to jest duży plus.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane