"Biegli rewidenci zostaną objęci nadzorem publicznym"

autor: Agnieszka Pokojska02.06.2009, 03:00

Rozmawiamy z ELŻBIETĄ CHOJNA-DUCH, wiceministrem finansów - Komisja Nadzoru Audytowego będzie sprawować nadzór publiczny nad wykonywaniem zawodu biegłego rewidenta, działalnością podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych i Krajową Izbą Biegłych Rewidentów.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:GP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (2)

  • Robin Hood(2009-06-02 11:51) Zgłoś naruszenie 00

    Może Pani Minister wyjdzie z zachwytu nad bublem prawnym jaki wypuściła z Ministerstwa i poprawi błędne zapisy ustawy, które nie są zgodne z dyrektywą oraz Konstytucją RP. Ale czemu się dziwić skoro Pani Minister uważa, że osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą płaci podatek dochodowy od osób prawnych (polecam lekturze protokoły z komisji senackiej). Dziwić może także fakt, że Prezydent RP tak ochoczo vetuje niektóre ustawy a taki bubel nawet nie wysłał do Trybunału Konstytucyjnego.

    Odpowiedz
  • pakujacy się na emigrację do kraju gdzie jest nor(2009-06-02 19:48) Zgłoś naruszenie 00

    Faktycznie mówiła i to dwa razy , tylko czy to brak wiedzy czy może celowe świadome z okreslonym zamiarem osmieszenie lub wprowadzenie w błąd senatorów?

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane