« Powrót do artykułu

Przedsiębiorcy chętnie poinformują o oszustwach

Podatnicy chcą zgłaszać podejrzenia nadużyć. Ale nie wiedzą gdzie. – Wystarczy zadzwonić pod numer interwencyjny – podpowiada im Ministerstwo Finansów.

O czym podatnicy informowali administrację podatkową i służbę celną

żródło: Dziennik Gazeta Prawna

O czym podatnicy informowali administrację podatkową i służbę celną

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (1)

  • trojmiasto(2019-06-17 14:46) Zgłoś naruszenie 00

    UWAGA! Ostrzegam przed firmą Paweł Grzybowski - prowadzi sprzedaż dywanów w różnych miastach w Polsce. W sklepie Pawła Grzybowskiego w ogóle nie było wywieszonych cen na dywanach, a część dywanów miała zamazane metki z informacjami o składzie surowcowym. Ulotki informowały, że syndyk masy upadłościowej wyprzedaje dywany w związku z upadłością największej hurtowni w regionie z dywanami. W sklepie sprzedano mi dwa sztuczne dywany jako dywany w 100% z naturalnego jedwabiu. Co więcej, jak przyszłam z reklamacją, to jeden z pracowników Pawła Grzybowskiego był bardzo agresywny, groził mi pobiciem i zastraszał mnie. Policja musiała interweniować. Teraz Paweł Grzybowski chyba dalej działa na terenie Trójmiasta.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!