« Powrót do artykułu

Sąd Najwyższy wytyka błędy w projekcie o KAS

Niewłaściwe sformułowanie przepisów dotyczących zatrudnienia spowoduje, że kierowcy i sprzątaczki pracujący w administracji skarbowej będą musieli składać oświadczenia majątkowe.

prawo

żródło: ShutterStock

Zdaniem SN nie można wyodrębnić pracowników, do których będzie stosowany kodeks pracy.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (4)

 • trzmiel(2016-08-02 14:41) Zgłoś naruszenie 212

  Min Fin robi wszystko żeby tylko osłabić służbę celną zwalczającą przemyt mafię paliową narkotykowy biznes,hazard lewy alkohol itp -czyli wszystkie branże z którymi wiążą się ogromne lewe zyski dla przestępców Zasadnicze pytanie brzmi komu zależy na osłabieniu Służby Celnej. odpowiedź może być tylko jedna mafii ,i przemytnikom, którzy dzięki osłabionej Służbie Celnej mogą łatwiej obchodzić prawo i czerpać z tego tytułu miliardowe zyski kosztem przychodów państwa polskiego .

  Odpowiedz
 • bat(2016-08-02 11:46) Zgłoś naruszenie 64

  Skoro sędziowie muszą to dlaczego nie sekretarki. Sekretarki są bardziej prawdopodobnym sprawcą przestępstw niż sędziowie.

  Odpowiedz
 • Jan (2016-08-03 22:47) Zgłoś naruszenie 20

  Mam wrażenie, że rząd tylko chce zaliczyć kolejną nibyreformę a ciemny lud ma to kupić Dlaczego w naszym kraju poziom tworzonych ustaw jest taki zły.Jeżeli coś reformujemy nie psujmy tego co dobre ale twórzmy dobre prawo. Polskie Cło ma dobrą markę w Europie. Wpompowano tam dużo środków finansowych , także z Unii .Co to za kretyński pomysł z jego scalaniem ze skarbówką,gdzie reformy nie nadążały. Zobaczycie jaka to będzie CUDOWNA KATASTROFA

  Odpowiedz
 • KoTak(2016-08-03 08:15) Zgłoś naruszenie 15

  Witam Czy nie wydaje sie Państwu, że niektóre Urzedy/Organy w RP przypominaja "guzy otorbione". Przez dziesiatki lat - pokoleniowo -otorbiły sie w tkance Państwa, i kazda próba zmiany/leczenia tego stanu skutkuje "wypuszczaniem toksyn" , a nie chęcia do współpracy???? Czy tez sie mylę????

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!