« Powrót do artykułu

Domniemanie legalności zarobkowania: Od 2016 r. trudniej będzie się uchronić przed opodatkowaniem PIT

Od początku 2016 roku znacznie trudniej będzie się uchronić przed opodatkowaniem PIT, gdyż obowiązywać będzie domniemanie legalności zarobkowania.

  • Od 1 stycznia 2016 r. trudniej będzie obronić się przed podatkami, podnosząc tezę, że zarabialiśmy na czymś, co w zasadzie nie powinno mieć miejsca.
statystyki

Komentarze (1)

  • m(2015-12-11 08:38) Zgłoś naruszenie 01

    W większości zarabia się tyle co nic „wlał-wylał” a tu stale jakieś utrudnienia szykują, podział ‘klasowy” wygląda tak bogaci około 10 % i biedni reszta, niedługo może być tak jak pokazują tendencję światową - bogaci 1% zatem mniej „przekręceni” prze innych towarzyszy bogatych, państwo, samorząd, pseudopomocowe instytucje, mające środki ale nie wiadomo dla kogo, przykładem ma być „bogaty” muzłumanin, któremu dali jak mówią w mediach dużo pieniędzy jednorazowo 2 tysiące euro by wysadził się w powietrze, odpowiednik w Polsce ze 2 tysiące złotych, na dzisiaj nabędziesz za to niewiele, majątki wokół powstają z unii biorą czy w lotto wygrywają bo wkoło słychać tylko ze nikt na nic nie ma albo ma mało lub sam brałby stale tyciace, dziesiatki, setki a innym najlepiej nie płacił nic lub marnie a ceny główn. nieruchomosci, samochodów, bankowe trzymane przez różne mafie od lat zwyżkują gdy innych upodla się stale, miejsce tych „twórców” i ich popleczników podatkowo-zusowych i podobnych dla ubogich w większości obywateli w tym kraju jest raczej w więzieniach jak mają honor niech oddadza wszelką włądzę, lepsze to niż ciągłe kłótnie z których nic nie wynika poza dalszym ubożeniem i działaniem na pokaz i to w luksusach jeszcze !

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!