« Powrót do artykułu

Krajowa Informacja Podatkowa: Minister wyda interpretacje w dwa miesiące

Skrócenie terminu wydawania interpretacji indywidualnych z 3 do 2 miesięcy to jedna z głównych założeń koncepcji rozwoju Krajowej Informacji Podatkowej, którą zatwierdził wiceminister finansów Jacek Kapica.

Jacek Kapica

żródło: Dziennik Gazeta Prawna

Jacek Kapica

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (3)

 • dziadek(2015-01-03 09:11) Zgłoś naruszenie 00

  Czegoś nie poujmuję. Po co interpretacje skoro prawo podatkowe jest stałe, przyjazne, zrozumiałe dla prowadzącego działalność? A jeżeli jest inaczej to czemu tworzone jest prawo, którego sami jego autorzy nie rozumieją?!! Bo skoro autor nie wie co chciał przekazać to czego mieć pretensje do odbiorcy spektaklu!!!
  To wszystko przypomina bełkot jaki czasem w wywiadach dają tzw artyści -> na pytanie o co chodzi w tym utworze? pada odpowiedź: no wiesz. No właśnie nie wiem to mi wytłumacz, wytłumacz ministrze to takiemu idiocie jak ja tak abym ja to rozumiał , rozumiał już przed , a nie po. Wytłumacz ministrze wszak to podatnik ciebie utrzymuje , a nie odwrotnie. Wszak minister to z klasyki znaczy sługa.

  Odpowiedz
 • Bert(2015-01-02 12:54) Zgłoś naruszenie 00

  Jakie są skutki takich przyspieszeń - skoro sprawy nie można załatwić wnikliwie, to dla asekuracji załatwia się ją odmownie !

  Odpowiedz
 • StAAbrA(2015-01-02 22:21) Zgłoś naruszenie 00

  Dajcie ministrowi dwa lata .
  Nie pali się .

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!