Pożyczka na mieszkanie i karnet na basen, czyli co może nam zaproponować pracodawca

Pracodawcy coraz chętniej motywują pracowników, przyznając im dodatkowe świadczenia pozapłacowe. Z różnego rodzaju benefitów skorzystało w zeszłym roku 75 procent firm. Sposobów na silniejsze związanie pracownika z instytucją jest wiele, ale większość pracodawców wybiera tanie i popularne zachęty. Tylko nieliczni decydują się na kosztowne przywileje. Zobacz, czego możesz oczekiwać od pracodawcy oprócz wyższego wynagrodzenia.

Siłownia

żródło: ShutterStock

Karnety na zajęcia sportowe

Jednym z najczęstszych sposobów na motywację pracowników ze strony pracodawcy jest oferowanie im zakupu karnetów sportowych po niższych cenach.

Firma nabywa wtedy dla swoich pracowników - oraz na ich życzenie dla osób im bliskich - karnety na zajęcia sportowe oraz upoważniające do wstępu m.in. na basen lub na siłownię, finansując z własnych środków 50 proc. wartości karnetów dla pracowników. Pozostałą część ceny karnetów pracowniczych oraz 100 proc. wartości karnetów dla osób towarzyszących opłacają pracownicy z własnych środków.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (1)

  • pracownik(2014-09-07 22:54) Zgłoś naruszenie 00

    Podstawowym benefitem powinna być godziwa pensja, a wtedy o te wszystkie rzeczy pracownik może zadbać sam.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!