Chcesz tanio podróżować? Musisz znać te strony internetowe

Sprawdźcie, jakie strony warto odwiedzać, chcąc zaplanować tanią podróż. Wystarczy kilka kliknięć i tanie wakacje będziecie mieć zarezerwowane.

  • Coraz większymi krokami zbliża się okres wyjazdów: tych weekendowych i wakacyjnych, więc chcemy zaprezentować 8 stron internetowych, dzięki którym można oszczędzić pieniądze i sprawić, że podróż będzie naprawdę tania.
  • Fly4free.pl – na tej stronie znajdziesz informację o najlepszych ofertach linii lotniczych. Strona jest prowadzona przez miłośników lotnictwa, którzy wyszukują prawdziwe perełki. Przelot z Europy do Peru za 600 złotych, Azja za niecałe 1000 złotych, Europa za kilka złotych – to tylko kilka przykładów prawdziwych okazji do taniego podróżowania.
  • Kayak.pl – jest to porównywarka, dzięki której widzimy ofert wszystkich stron internetowych umożliwiających kupno biletu lotniczego, noclegu w hotelu lub rezerwacji samochodu. Dzięki tej stronie macie szansę na zakup najtańszego, dostępnego biletu. Dodatkowym atutem KAYAK-a jest możliwość zainstalowania aplikacji mobilnej, ustawienie alertu cenowego z podaniem, za jaką kwotę chce się kupić bilet. System sam poinformuje użytkownika o dostępności biletu w ustalonej cenie.
  • Skyscanner.pl – strona podobna do porównywarki KAYAK. Umożliwia wyszukiwanie i zakup najtańszego biletu lotniczego. Użytkownicy mają możliwość wyszukania biletów z wylotami w konkretnych dniach, przedziałach tygodniowych, a nawet sprawdzenia cen biletów lotniczych w całym roku. Zaplanowanie taniej podróży jest dzięki temu bajecznie proste.
  • Expedia.com – ta strona działa na podobnej zasadzie, jak dwie poprzednie. Wyszukuje najtańsze połączenia, skanując oferty linii lotniczych z całego świata. Dodatkowo użytkownik ma możliwość sprawdzenia dostępności wolnych miejsc w samolocie i wybranie najlepszej dla siebie oferty. Oprócz tanich lotów na Expedii można porównać hotele, ubezpieczenia – słowem wszystko to, co jest potrzebne do zarezerwowania taniego wyjazdu.
  • Lastminuter.pl – na tej stronie dostępne są najtańsze wyjazdy organizowane przez biura podróży oraz bilety na loty czarterowe. Użytkownik ma szansę porównać wszystkie wyjazdy z danego miasta, w zależności od terminu rozpoczęcia wyjazdu.
  • Hostelworld.com – jest to strona poświęcona tanim noclegom w hostelach na całym świecie. Wystarczy wybrać interesujące nas miejsce, datę pobytu, a wyświetlą się wszystkie dostępne miejsca noclegowe w danym mieście. Na stronie dostępne są wszelkie informacje dotyczące hosteli – opis, ceny, położenie oraz opinie innych użytkowników, którzy nocowali w danym miejscu. Strona umożliwia również rezerwację noclegu w interesującym nas hostelu.
  • Booking.com – na tej stronie również można znaleźć i porównać opcje zakwaterowania. W przeciwieństwie do Hostelworld na stronie booking.com można porównać ceny zarówno hosteli, jak i hoteli na całym świecie. Całe spektrum filtrowania wyników, pozwala na wyświetlenie wyników wyszukiwania zgodnie z wolą internauty. Dodatkowym atutem booking.com jest prezentowanie najlepszych promocyjnych ofert, dzięki którym można dodatkowo zaoszczędzić pieniądze.
  • Tuitam.pl – na tej stronie użytkownicy mają szansę znaleźć oferty last minute biura podróży Tui. Prezentowane są wycieczki z polskich, jak i z niemieckich miast. Decydując się wylot z niemieckiego lotniska, użytkownik w cenie wycieczki otrzymuje również bilet kolejowy od polskiej granicy do lotniska wylotu w Niemczech. Ceny prezentowane na stronie tuitam są naprawdę atrakcyjne.
statystyki

Komentarze (1)

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!