« Powrót do artykułu

O zwrocie VAT na materiały budowlane zdecyduje data poniesienia wydatku

Zakup materiałów budowlanych przed likwidacją systemu rekompensaty kosztów związanych z inwestycją mieszkaniową pozwoli odzyskać VAT.

Zwrot VAT na materiały budowlane

żródło: DGP

Zwrot VAT na materiały budowlane

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (3)

 • Konono(2013-01-05 17:56) Zgłoś naruszenie 00

  Wszystko zlikwidować!

  Odpowiedz
 • juz nie za PO(2013-01-05 23:30) Zgłoś naruszenie 00

  Czy ktoś już napisał, że psują permanentnie Państwo? Za jakiś czas następne pokolenie zwykłych potulnych Polaków dowie się, że będzie 30 lat pracować na gonienie tzw. Zachodu. Polacy nie dajcie się robić w konia garstce szczwanych lisów liberałów, co już mają życie do 5-go pokolenia zapewnione!

  Odpowiedz
 • roberto(2013-02-17 11:06) Zgłoś naruszenie 00

  Proszę w końcu sprecyzować podstawową informacje wynikająca z projektu.Czy złożony wniosek w 2013 roku uprawnia do wykorzystania ulgi w 5-letnim okresie przewidzianego limitu wliczając w to faktury materiałowe nabyte w latach następnych,czyli w granicach przewidzianych w uldze!!!
  To najważniejsza informacja pomijana w informacjach tylko po to by nie doszło do syt. ze każdy uprawniony kupuje jeden syfon łazienkowy i składa wniosek by móc przez 5-lat nabywać materiały i korzystać z prawa nabytego!!!

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!