« Powrót do artykułu

Tarcza także dla firm, które zarobiły więcej niż rok temu. Jak wykazać „spadek obrotów gospodarczych”?

Z pomocy państwa może skorzystać zarówno ten przedsiębiorca, który sprzedał tyle samo towarów lub usług, ale za mniejszą kwotę, jak i ten, który sprzedał ich mniej, nawet gdyby należność wzrosła ‒ uważają eksperci.

żródło: DGP

Raz obrót, innym razem przychód

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (2)

  • Przemek (2020-05-03 14:34) Zgłoś naruszenie 40

    Bardzo dziękuję za ten artykuł- jest to problem z którym się borykam od dłuższego czasu - jak do tej pory nikt nie może dać jednoznacznej i 100 % pewnej odpowiedzi. UP tak odpowiada o jaki obrót gospodarczy chodzi : "Urząd nie udziela specjalistycznych porad księgowych oraz z zakresu doradztwa podatkowego. Prosimy o zasięgnięcie opinii w tym zakresie u eksperta." Duża prośba do Pani autorki artykułu- proszę dać znać i zaktualizować artykuł jak ustawodawca / ministerstwo odpowie co "poeta miał na myśli" Nabór np. w Warszawie się już rozpoczął i trwa od 29.04.2020 r. do 12.05.2020 r. a my przedsiębiorcy dalej nie wiemy co według naszego Państwa i jego instytucji oznacza pojęcie "obrotu gospodarczego" zawarte w tzw. tarczy antykryzysowej.

    Odpowiedz
  • pech(2020-04-28 15:37) Zgłoś naruszenie 00

    Czyli znowu bubel pisany nocą na kolanie

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!