« Powrót do artykułu

Gwiazdowski: Dobroczynny wpływ progresji to złudzenie [POLEMIKA]

KAROL MARKS TWIERDZIŁ, ŻE REWOLUCJONIŚCI POWINNI WSPIERAĆ PROGRESYWNE PODATKI DOCHODOWE, BO ONE… OSŁABIAJĄ KAPITALIZM. TO PRAWDA!

Magazyn DGP

żródło: Dziennik Gazeta Prawna

Magazyn DGP

statystyki

Komentarze (4)

 • Gwiazdowski-do-wora!(2019-06-21 12:28) Zgłoś naruszenie 24

  Panie Gwiazdowski, Pan żeś obecnie raczej Spadłogwiazdowski, więc lepiej zamilcz i nie nudź ludzi swoimi mądrościami od 7 boleści, które społeczeństwo - jak twoją nic nie wartą partię - ma gdzieś. Skończ waść i schowaj się gdzieś do wora, gdzie twoje miejsce. Cieniasem z rozdętym ego byłeś, jesteś i zostaniesz.

  Odpowiedz
 • fisher(2019-06-20 08:29) Zgłoś naruszenie 10

  masz na mysli takie organizacje jak spoleczki pisbolszewii wczesniej pc, ktora uwlaszczyla sie na majatku panstwowym ? a kasa plynela - rsw, telegraf, teraz skoki.

  Odpowiedz
 • Kuba(2019-06-19 09:53) Zgłoś naruszenie 18

  Ja to widzę tak ...wiekszośc z Tych bogaczy to byli SBcy którzy uwłaszczyli sie na Państwie. W POlsce nie bylo kuponówki Czeskiej to i nie ma co mówić o sprawiedliwej prywatyzacji. Układy ,układami a mafie giełdowe dzialają . Firma która inwestujac w AZJI wypuścił juz na rynke budując tam kurnik jako hale produkcyjną lub też pozyczając bezwzrotnie firma zaleznym swoj kapital ,,wypusciła kilka miliardów akcji za zgoda GPW i nikt nie beknał bo to "wolny SBcki rynek"

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!