« Powrót do artykułu

Nie boimy się nowego nadzoru. Najważniejsza jest jakość usług audytorskich [WYWIAD]

Chcemy przekonać posłów, żeby zakresem weryfikacji przez PANA nie obejmować wszystkich usług świadczonych przez biegłych rewidentów - mówi Barbara Misterska-Dragan, nowa prezes Krajowej Rady Biegłych Rewidentów.

Barbara Misterska-Dragan, nowa prezes Krajowej Rady Biegłych Rewidentów

żródło: Materiały Prasowe

Barbara Misterska-Dragan, nowa prezes Krajowej Rady Biegłych Rewidentów

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (2)

  • właściciel(2019-06-13 08:15) Zgłoś naruszenie 20

    W prywatnych jednoosobowych firmach to nie powinno dotyczyć.Tu nie ma działania na szkodę wspólników.

    Odpowiedz
  • ADR(2019-06-24 14:03) Zgłoś naruszenie 00

    Ministerstwo Finansów – w tym także tworzona przez to ministerstwo PANA – doskonale zdaje sobie sprawę z problemów wynikających z nadzoru nad pracą biegłych rewidentów, bo od lat ten nadzór prowadzi. PANA powstaje, bo nieudolność poprzedniej Krajowej Rady Biegłych Rewidentów wymusiła taką kontrolę. Jeżeli zatem obecna Prezes wskazuje, że zamierza uświadamiać Ministerstwo, to jest to kompletne nieporozumienie. Ta właśnie Pani współuczestniczyła w nieudolnym prowadzeniu PIBR jako Wiceprezes poprzedniej Krajowej Rady Biegłych Rewidentów i tym samym przyczyniła się do stworzenia ministerialnego projektu kontroli nad pracą biegłych rewidentów i powstania PANA. Jedyne czego można gratulować tej Pani to umiejętności wypaczania faktów. Pani ta jest również znana z niepłacenia za pracę osobom zatrudniony w jej firmie audytorskiej. Nawoływanie nowych osób do zawodu jest niestety tylko kolejną próbą tworzenia darmowej siły roboczej w jej firmie. Radzę zrobić wywiad na temat tej Pani w środowisku biegłych rewidentów zanim ktokolwiek da wiarę jej słowom.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!