« Powrót do artykułu

Wciąż są problemy z e-sprawozdaniami, bo programiści uczą się księgowości

- Rejestr sądowy wciąż nie przyjmuje rocznych raportów, jeżeli w sprawozdaniu został wpisany numer NIP, a nie KRS. Nie jest to zrozumiałe, bo przepisy pozwalają na wpisanie obu tych numerów - mówi w wywiadzie dla DGP - dr Agnieszka Baklarz biegły rewident, członek zarządu w A. Bombik Kancelaria Biegłego Rewidenta sp. z o.o.

kontrola, dokumenty, podatki

żródło: ShutterStock

Trzeba udokumentować, że sprawozdanie nie zostało przyjęte do KRS z powodu wpisanego numeru NIP

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (1)

  • Paweł(2019-10-21 13:45) Zgłoś naruszenie 10

    Tu złotego środka nie ma, ale chyba najlepiej mieć po prostu zaufaną osobę, która zweryfikuje błąd i pozwoli zareagować na czas. Sam wspominam czasy kiedy wiele rzeczy robiło się "na swoją rękę", a potem trzeba było na szybko prostować lub szukać starych dokumentów. Właśnie dlatego korzystam z pomocy Edyty Cyburt, która we Wrocławiu jest jedną z lepszych specjalistek w swojej branży i dosłownie "pilnuje" moich finansów, tak że nie robię tego samodzielnie i nie martwię się, że jakieś rozliczenie zostało pominięte, a moi pracownicy nie otrzymali odpowiedniej kwoty. Podsumowując: miejcie specjalistę i kogoś kto po prostu was wyręczy z tej trudnej, finansowej roli :)

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!