« Powrót do artykułu

Koszty podatkowe: Spór o spotkania autorskie jeszcze potrwa

Czy pisarze, ilustratorzy lub tłumacze prowadzący spotkania autorskie mają prawo do 50 proc. kosztów podatkowych? Dowiemy się o tym w drugiej połowie 2019 r. – wynika z odpowiedzi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na pytanie DGP.

książka

autor: Ivan Kurmyshovżródło: Materiały Prasowe

W art. 22 ust. 9b ustawy o PIT nie ma wprost mowy o przychodach ze spotkań autorskich

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!