« Powrót do artykułu

Biznes a uszczelnianie podatków. Tak wygląda walka z mafiami vatowskimi w Polsce

Jak wygląda walka z mafiami vatowskimi w Polsce? To za sprawą szerszych uprawnień Krajowej Administracji Skarbowej, a także nowych narzędzi uszczelniających VAT budżet sukcesywnie rośnie. JPK, split payment czy STIR to jednak nie tylko zapobieganie wyłudzeniom podatku, ale też nowe obowiązki dla podatników.

VAT

żródło: ShutterStock

To za sprawą szerszych uprawnień Krajowej Administracji Skarbowej, a także nowych narzędzi uszczelniających VAT budżet sukcesywnie rośnie.VAT

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Artykuły powiązane

statystyki

Komentarze (6)

  • podatnik(2018-10-04 10:45) Zgłoś naruszenie 397

    Uważam,że te nowe obowiązki dla podatników powinno finansować PAŃSTWO POLSKIE.Skoro PAŃSTWO wprowadza taki obowiązek to wdrożenie tego również powinno finansować.Tak jak to jest w przypadku obowiązku wymiany dowodów osobistych itp.Dowód osobisty od niedawna jest za darmo.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Proponujacy(2018-10-04 17:58) Zgłoś naruszenie 616

    Państwo polskie - to ja jako podatnik . Proponowałbym racze na koszt Vicka POsiadającego kilka obywatelstw ,który to kosztem pracujących POżerał i POpijał w "Sowie i Przyjaciele ".

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!