« Powrót do artykułu

Badanie sprawozdania finansowego nigdy nie daje absolutnej pewności

- Boję się, że jeżeli nadzór publiczny będzie czuwać nad wszystkimi firmami audytorskimi, stanie się to kosztem kontroli rynku o charakterze systemowym. Uważam, że obecny nadzór publiczny został skonstruowany prawidłowo i jest wystarczający - mówi Krzysztof Burnos w rozmowie z DGP.

żródło: Dziennik Gazeta Prawna

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (3)

 • ABC(2018-09-24 22:50) Zgłoś naruszenie 20

  PRZYCHODY 420mln A UJEMNE PRZEPŁWY OPERACYJNE 286 mln. 200 mln ZYSKU A NIE PŁACI PODATKU TAK TRUDNO ZOBACZYĆ, ŻE COŚ JEST NIE TAK ?! ZDELEGALIZOWAĆ TEN AUDYT. W FINANCIAL TIMES NAPISALI OSTATNIO ŻE AUDYT TO RAK NA FINANSACH ALBO ŻE LACK OF SOCIAL UTILITY :-)))

  Odpowiedz
 • gher(2018-08-31 20:17) Zgłoś naruszenie 20

  hahahhaa! Nie mogę tego komentować. Dlaczego? Ponieważ od 22 maja jestem członkiem rady nadzorczej spółki GetBack w restrukturyzacji i przewodniczącym jej komitetu audytu. Dobre. Audytor nie zawinił, KNF zawinił a ja jestem teraz w spółce. Może po to, zeby sprzątać, może żeby przypilnować, by kolejna firma big4 nie musiała się zwijać.

  Odpowiedz
 • blodbad(2018-09-01 01:42) Zgłoś naruszenie 20

  "Mistrzowskie" zakończenie. Suspens godny Hitchcocka :D

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!