« Powrót do artykułu

KAS: Coraz mniej kontroli, za to bardziej skutecznych

Urzędy skarbowe przeprowadziły w 2017 r. o jedną trzecią kontroli mniej niż rok wcześniej, ale odzyskały prawie o połowę wyższą kwotę.

Wyniki urzędów skarbowych za 2017 r.

żródło: Dziennik Gazeta Prawna

Wyniki urzędów skarbowych za 2017 r.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (3)

 • Dlaczego MF lobbuje za osłabieniem sł.skar-cel?(2018-05-08 03:25) Zgłoś naruszenie 130

  Przez wiele lat rózne mafie vat-owskie,przemytnicze,hazardowe celowo działały na demontaż służb celnych i skarbowych decydenci z MF-u przyjmowali to za dobra monetę. Służby ,które odpowiadaja za pilnowanie odprowadzania do budżetu setek miliardów złotych powinny byc przez państwo traktowane jak elita a jest zupełnie odwrotnie .

  Odpowiedz
 • akcyza i cła to porażka KAS-u(2018-05-08 03:27) Zgłoś naruszenie 100

  Wpływy z Vatu i Citu wzrosły ale akcyza i cła spadają a dlaczego?Ponieważ Minister Marian Banaś pozwalniał lub ucywilnił i przesunął do skarbówki ponad 5 tys funkcjonariuszy byłej Słuzby Celnej a teraz brakuje ludzi do prowadzenia kontroli w zakresie akcyzy i ceł a są to grube miliardy złotych

  Odpowiedz
 • Kierownik Karuzeli(2018-05-07 09:13) Zgłoś naruszenie 90

  (...) Średnio na każdą kontrolę pozytywną przypadło 216 tys. zł. (...) Ciekawe ile z tego wpłacono ? I tu zapada cisza i milczenie.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!