« Powrót do artykułu

Premier: Danina solidarnościowa odczuwalna dla najwyżej zarabiających

Danina solidarnościowa jeśli będzie w jakiś sposób odczuwalna to tylko dla tych, którzy będą naprawdę w pół procenta najwyżej zarabiających. Minister finansów stara się opracować w ciągu 14 dni zręby, pierwsze propozycje - zapowiedział w niedzielę premier Mateusz Morawiecki w Węgrowie

podatki, pieniądze

żródło: ShutterStock

Dlatego, by nasze społeczeństwo było jak najbardziej sprawiedliwe, by młodym nie zabierać szans do coraz lepszej pracy, warunków bytowych

statystyki

Komentarze (7)

 • mikuś(2018-04-22 21:01) Zgłoś naruszenie 120

  Takiej hipokryzji, chamstwa i prostactwa dawno już nie widziałem. Najpierw na konwencji wygłaszali peany o pełnym budżecie i sukcesach rządu, a potem jawnie w TV przyznają że żeby pomóc najbardziej potrzebującym,co jest miarą cywilizacji, trzeba zabrać innej grupie społecznej. Czym sobie ci biedni ludzie zasłużyli żeby ich jeszcze publicznie piętnować i mówić TAK TO WY JESTEŚCIE WINNI TEMU ŻE INNYM TRZEBA ZABRAĆ. Panie Morawiecki proszę się Leczyć.

  Odpowiedz
 • żenada(2018-04-22 20:48) Zgłoś naruszenie 110

  pragnę zauważyć że najlepiej zarabiający już teraz są najbardziej solidarni bo już płacą najwięcej podatków, hipokryci. Tak, podatki są procentowe - więcej zarabiasz, więcej płacisz. Ale ciemny lud to kupi, cytując klasyka.

  Odpowiedz
 • alina(2018-04-22 20:47) Zgłoś naruszenie 70

  Jako pierwszy powinien te danine na stałe płacił Morawiecki, zaraz po nim Szydło, wszyscy ministrowie, prezydenci, banksterzy i tym podobne pasożyty.

  Odpowiedz
 • laszka(2018-04-22 21:53) Zgłoś naruszenie 40

  Płacić to powinni wszyscy ci obrońcy życia, kościół i te całe pro lify

  Odpowiedz
 • prawnik(2018-04-22 22:32) Zgłoś naruszenie 20

  Więc kolejny podatek. A pieniądze na przejedzenie...Ot, cały PiS. Oni naprawdę myślą, że ci najlepiej zarabiający nie zechcą zamienić polskiego wysokiego podatku i rzekomo wysokiej pensji w złotówkach na taki sam nominał. Lecz w EURO. I podatek... niższy. Też w EURO...

  Odpowiedz
 • alina(2018-04-22 21:02) Zgłoś naruszenie 11

  Gdzie te komentarze ? te najnowsze? podobno mój powinien byc w najnowszych.Cenzura?????????? Brak jakichkolwiek komentarzy, nie podobaja się wolnym Mediom?

  Odpowiedz
 • Miś(2018-04-23 08:20) Zgłoś naruszenie 00

  I jak zwykle jest Chłopiec do bicia . Skoro solidarnie to znaczy WSZYSCY a nie tylko jedna grupa. Poza tym NAJBOGATSZĄ GRUPĄ W POLACE JEST KOŚCIÓŁ . I to on przepełniony troską i głbokim współczuciem powinien zaspokoić nie tylko potrze u ale najlepsząrechbitację i godne życie chorym .

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!