« Powrót do artykułu

Klauzula o rozstrzyganiu wątpliwości na korzyść podatnika już nie tylko na papierze

Klauzula o rozstrzyganiu wątpliwości na korzyść podatnika nie jest martwym przepisem. Po raz pierwszy NSA odwołał się do niej wprost.

pieniądze

żródło: ShutterStock

Podatniczka zadała pytanie, czy powinna płacić opłatę targową w sytuacji, gdy prowadzi działalność gastronomiczną na terenie miejskiego targowiska

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (2)

  • zs(2017-01-11 10:17) Zgłoś naruszenie 40

    Chyba nareście NSA zaczyna robić to co powinien od dawna , aby przed widzi mi się partaczy, chronić Obywateli,firmy przed konsekwencjami prawa pisanego na kolanie. Powinni odpowiadać te instytucje co taki bałagan wprowadzają , a nie Obywatel,on nie jest od naprawy prawa i w żaden sposób nie może przez to ponosić konsekwencji.

    Odpowiedz
  • StAAbrA(2017-01-11 11:27) Zgłoś naruszenie 00

    W przypadku wątpliwości (czyt. złodziejskiego przekrętu) , łańcuchowy szwindlarz orzeknie , że on wątpliwości nie ma . I , że przeciwwskazań (do mafijnej jumy) , nie widzi . I nic na korzyść podatnika nie będzie . A na czyją będzie ? - na tych , co zawsze . Dobranoc . I szalom .

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!