statystyki

Gliński: Rząd może się wycofać z obniżki VAT

05.01.2016, 15:43; Aktualizacja: 25.01.2016, 19:35
VAT

Rząd może się wycofać z planowanej na przyszły rok obniżki VAT – przyznał w rozmowie z dziennikarzem RMF FM wicepremier Piotr Gliński. źródło: ShutterStock

Rząd może się wycofać z planowanej na przyszły rok obniżki VAT – przyznał w rozmowie z dziennikarzem RMF FM wicepremier Piotr Gliński. Pytany, czy obniżka tego podatku od przyszłego roku jest zagrożona, odpowiada: „Ja nie powiem w stu procentach, czy jest przesądzona, czy nie. Zobaczymy jak będzie wyglądało wykonanie budżetu w 2016 roku”.

Reklama


Reklama


Rząd może się wycofać z planowanej na przyszły rok obniżki VAT – przyznał w rozmowie z dziennikarzem RMF FM wicepremier Piotr Gliński.

Pytany, czy obniżka tego podatku od przyszłego roku jest zagrożona, odpowiada: „Ja nie powiem w stu procentach, czy jest przesądzona, czy nie. Zobaczymy jak będzie wyglądało wykonanie budżetu w 2016 roku”.

Reklama


Źródło:RMF FM

Polecane

Reklama

  • emigant(2016-01-05 21:18) Odpowiedz 41

    Polacy mnie zaskakują, można ich oszukiwać w nieskończoność, jak dzieci we mgle, nie mówiąc już nawet o takiej skrajności jak ufanie politykom (niezależnie z jakiej partii). Dymają was bo dajecie się dymać, jeszcze przy tym potraficie klaskać uszami ze szczęścia. Najśmieszniejszy jest ten "syndrom sztokholmski", przyklaskiwanie PiSowi niezależnie co zrobi, bo typowy polak nie chce się identyfikować z przegranym tylko z wygranym.

  • EU(2016-01-05 16:31) Odpowiedz 40

    Widać jak na dłoni ,że PiS wycofuje się "małymi kroczkami" z obietnic wyborczych , a jednocześnie " wielkimi krokami " dąży do stworzenia państwa na wzór II RP z władzą jednego naczelnika ,który za nic nie odpowiada. PiS zdobyło głosy wyborców kłamstwem wyborczym , tak jak PO-PSL i SLD wcześniej. Kanclerz Bismarck powiedział; " dajcie polakom władzę a sami się wykończą" ,ob to nie były prorocze słowa.

  • Polski_Narod(2016-01-07 00:58) Odpowiedz 00

    POPiSSLDKORWiNPSL - tym panom już dziękujemy. Od 20 lat te same mordy.

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Prawo na co dzień

Polecane

Reklama