Podatek od nieruchomości: W 2015 r. zapłacimy więcej za domy i mieszkania

autor: Łukasz Zalewski14.08.2014, 12:08; Aktualizacja: 14.08.2014, 12:18
Stawki maksymalne podatków i opłat lokalnych w przyszłym roku wzrosną zaledwie o 0,4 proc. w stosunku do stawek tegorocznych

Stawki maksymalne podatków i opłat lokalnych w przyszłym roku wzrosną zaledwie o 0,4 proc. w stosunku do stawek tegorocznychźródło: ShutterStock

Stawki maksymalne podatku od gruntów i budynków mieszkalnych będą minimalnie wyższe w przyszłym roku – ogłosił minister finansów. Nieco więcej zapłacimy za garaże i budynki firmowe

Reklama


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama


Źródło: gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (10)

  • adsenior(2014-08-15 07:00) Zgłoś naruszenie 00

    Halo, halo pazerniaki z nierządu "słoneczka peruwiańskiego", można by jeszcze opodatkować goowno w doopie, bo widać, ze szukacie kasy na swoje wystawne kolacyjki!

    Odpowiedz
  • marzyciel(2014-08-18 03:52) Zgłoś naruszenie 00

    jak deflacja to w podatkach tez poprosze!

    Odpowiedz
  • Stan z USA(2014-08-14 13:00) Zgłoś naruszenie 00

    Trzeba doic Polakow przez lewacko-liberalnych POlszewickich przestepcow,bo przeciez tylu na nich glosowalo albo nie poszlo do urn wyborczych,dajac miejsce tym czerwonym i PObarwionym antynarodowym przestepcom.
    Przestepcy musza swobodnie krasc i demolowac Polske,bez przeszkod ze strony Polakow.Chyba ze Polacy wreszcie obala POtworow i rozprawia sie rozliczajac i najsurowiej wymierzajac kary.

    Odpowiedz
  • aga(2014-08-14 14:10) Zgłoś naruszenie 00

    wszystko drożeje, tylko płać i płać. A pensje od paru lat stoją w miejscu...

    Odpowiedz
  • andrzej lech(2014-08-14 14:55) Zgłoś naruszenie 00

    Jak do pomocy by komuś łatwiej było osiągnąć dach nad głowa to nie ma państwa dopiero jak przez lata wyrzeczeń ktoś postawi sobie dom czy kupi mieszkanie wtedy natychmiast jest PAŃSTWO POLSKIE by położyć swoją brudną łapę, mam nadzieje że jak najszybciej będzie wojna i wreszcie się skończy to dziadostwo

    Odpowiedz
  • nadgóral(2014-08-14 15:47) Zgłoś naruszenie 00

    Ludzie nie płaczcie tylko płaćcie, przecież trzeba dozbroić armię a nie może rząd liczyć na Fundusz Obrony Narodowej (taki istniał przed 1939 roku - moi rodzice płacili na niego, dali swoje ślubne obrączki) a taki facet z loczkiem i wąsikiem (nazywano do przygłupem itp..itd.) w 17 dni był już w naszej stolicy a ci co zbierali na FON już 17 września byli poza granicą Polski.
    Historia lubi się toczyć kołem.

    Odpowiedz
  • oLA(2014-08-15 09:41) Zgłoś naruszenie 00

    KOLEJNE ZLODZIEJSTWO!!! ZAPAMIETAMY PRZY WYBORACH!!!

    Odpowiedz
  • qaduq(2014-08-14 16:51) Zgłoś naruszenie 00

    Jest to dobra wiadomość dla fanów koalicyjnych partii . Zwiększa to również motywację dla poszukiwaczy wygodnych , porównywalnych z luksusem apartamentu , zwolenników ekologicznego wypoczynku na ławkach w parkach i pod mostami . Po zbudowaniu drugiej linii metra przybędzie trochę miejsc dla lubiacych wypoczywać w technicznym otoczeniu . A tak serio , to może wprowadzić podwyżkę opłaty od zasiedzenia ław poselskich i senatorskich , ministerialnych i w spółkach skarbu państwa . Za jeden rok , premia 1.000 euro rocznie na początek . Za zwiększenie deficytu budżetowego pogłówne za siebie i rodzinę w wysokości przypadającego zadłużenia per capita . I dodatkowe ubezpieczenie od szkód , spowodowanych przez przyjęte ustawy i wydane zarządzenia i rozporządzenia , zasądzone przez sądy krajowe imiędzynarodowe od Skarbu Państwa .

    Odpowiedz
  • obserwator(2014-08-14 19:00) Zgłoś naruszenie 00

    Znowu nas okradają.

    Odpowiedz
  • pamosiak(2015-02-26 11:13) Zgłoś naruszenie 00

    Największy potencjał daje JARTOM i raczej to w ten sposób będzie można zdecydowanie zarobić najlepsze pieniądze. Wiele zależy też od tego, ile chcecie konkretnie wydać pieniędzy, ale potencjał jest spory. Tak na prawdę o wszystkim decyduje to, jakie jesteście w stanie przeznaczyć na to środki.

    Odpowiedz