Fiskus sprawdzi nieujawniony e-handel

autor: Magdalena Majkowska18.02.2009, 03:00; Aktualizacja: 18.02.2009, 13:36

Organy kontroli skarbowej uzyskają nowe uprawnienia w zakresie kontroli e-handlu.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Źródło:GP

Polecane

Reklama

Komentarze (7)

  • Ucziwy obywatel i sprzedawca e-sklepu(2009-02-26 15:27) Zgłoś naruszenie 00

    Mniej czy bardziej równy? Kto jest w porządku ten, który nie płaci podatku nie ma kasy fiskalnej obowiązkowej w e-handlu i dorabia na boku psując ceny czy ten "głupi", który robi to uczciwie? Wiem jedno nareście dobiorą się do tyłków cwaniakom prowadzącym sklepy internetowe czy handlującym na allegro, świstaku itp nie płącąc podatku. Sprawiedliwość jest dla wszystkich nie tylko dla tych CWANYCH - jestem ZA!

    Odpowiedz
  • Kontrolowany XYZ(2009-02-19 11:38) Zgłoś naruszenie 00

    Niech wszyscy złożą oświdczenia majątkowe. To skarbówka ich rozliczy.

    Odpowiedz
  • Gazela(2009-02-18 09:50) Zgłoś naruszenie 00

    Czy komunistyczno-liberalni oszusci placa podatki np: Kwasniewski,Miler,Oleksy,Jaskiernia,Chle bowski,Tusk,Olejniczak,Kalisz i pokrewne antypolskie wieprze.Oni kupuja majatki zanizajac ceny do symbolicznych kwot paru zlotych i nie sa nigdy rozliczani.Zwyklych Polakow to oczywiscie nawet za gow.o sie czepiaja i zawyzaja tzw.rynkowa wartosc.Kiedy wreszcie rozliczymy liberalno-lewackich katow z majatkow,zbrodni ? Jak ten narod daje sie oglupiac i naiwnie godzi sie placic na liberalno-lewackich oprawcow.

    Odpowiedz
  • robi(2009-04-01 15:05) Zgłoś naruszenie 00

    tak trzymać, nareszcie wytrzepią szaraczków z allegro

    Odpowiedz
  • Gulasz(2009-08-19 19:21) Zgłoś naruszenie 00

    Mam inne pytanie - co obchodzi skarbówkę na co wziąłem kredyt i jak przebiega spłata? Pomogą przy spłacie? Wątpię.

    Odpowiedz
  • JA(2009-08-14 11:03) Zgłoś naruszenie 00

    To juz nie bedą konta zakładać w banku tylko paczki będą wysyłać za pobraniem na przekaz pieniężny i tak Faskus nie będzie wiedział ile kaski dany allegrowicz ma

    Odpowiedz